Zaprawy szybkowiążące

Zaprawa szybkowiążąca do regulacji studzinek

Od lat prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych przeznaczonych do regulowania wysokości włazów kanałowych, spoinowania murowanych studzienek, naprawy kręgów betonowych i wielu innych zadań. Zaprawa szybkowiążąca EUROKAN-HEVOLIT FIX 3K została wzbogacona o tworzywo sztuczne – zmodyfikowany w ten sposób cement odznacza się bardzo dobrymi właściwościami. Zaprawa szybkowiążąca po zmieszaniu z wodą jest gotowa do natychmiastowego użycia. Oferujemy EUROKAN-HEVOLIT FIX 3K oraz EUROKAN-HEVOLIT FIX PLAST w opakowaniach 25 kg. Jeżeli są Państwo zainteresowani – serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań chętnie na nie odpowiemy. Gwarantujemy, że zaprawa szybkowiążąca do regulacji włazów z naszego sklepu spełni wszelkie oczekiwania!

Pokazywanie wszystkich 2 results
 • Zaprawa szybkowiążąca EUROKAN HEVOLIT-FIX 3K modyfikowana tworzywem sztucznym przeznaczona jest do regulowania wysokości pierścieni włazów kanałowych studzienek kanalizacyjnych.

  Zaprawa jest dostarczana w postaci suchej mieszanki na bazie cementu, modyfikowanego tworzywem sztucznym, przeznaczonej do zmieszania z wodą. Zaprawa nie kurczy się, jest ciekła i można ją
  szybko obciążać.

  Wytrzymałość na ściskanie:
  po 15 minutach:
  po 60 minutach:
  po 7 dniach:

  Zużycie wody:
  4,5 – 5,5 litra na worek 25 kg.

  Opakowanie:
  Worki z papieru lub polietylenu 25 kg
  (40 x 25 kg = 1000 kg na palecie)

[contact-form-7 404 "Not Found"]