Witaj na stronie

O nas.

Firma EUROKAN jest rodzinną firmą której początki sięgają 2008r. Obecnie jesteśmy liderem na rynku Polskim który specjalizuje się w regulacji  lub wymianie na zaprawach szybkowiążących włazów tradycyjnych, włazów samopoziomujących, wpustów, skrzynek itp.  Chętnie służymy wszelkiego rodzaju pomocą i informacjami. Prowadzimy konsultacje także w miejscu wykonywania prac oraz doradzamy w przypadku zleceń o niecodziennym charakterze.

Oferujemy również specjalistyczne materiały budowlane do budowy dróg oraz wszelkie produkty związane z renowacją studzienek kanalizacyjnych – od małego haka ręcznego do wyposażonego w silnik podnośnika pierścieni włazów kanałowych. Obecnie wraz z naszymi partnerami kooperacyjnymi z całej Europy należymy w kraju i za granicą do liderów w zakresie usług związanych ze studzienkami kanalizacyjnymi.

EUROKAN ma zasięg ogólnokrajowy wprowadza także nowe trendy w dziedzinie regulacji włazów. Oferuje też usługi polegające na specjalistycznych remontach drogowych, zapewnia konsultacje w miejscu wykonywania prac i doradza w przypadku nietypowych zleceń.
Podczas wymiany lub regulacji włazów kanalizacyjnych czy włazów samopoziomujących pracownicy spółki wykorzystują nowoczesne narzędzia, takie jak piła do wycinania włazów po okręgu czy specjalne uchwyty do podnoszenia włazu kanałowego do poziomu drogi. Stosują też innowacyjne rozwiązanie, jakim jest szybkowiążąca zaprawa Hevolit Fix 3K produkcji HV Kommunaltechnik GmbH, dzięki której można precyzyjnie przeprowadzić operację wymiany i stabilizacji włazów. Do wypełniania ubytków nawierzchni podczas tego rodzaju prac używają wysokiej jakości asfaltu. W razie potrzeby, gdy warstwa asfaltowa jest krucha, popękana lub zerwana, proponują specjalną mieszanką mineralno-asfaltową nakładaną na gorąco lub jej odmianę nakładaną na zimno. Jesteśmy w stanie przeprowadzić całość prac związanych z włazami czy wpustami deszczowymi w czasie krótszym niż godzina. Zaprawy szybkowiążące wykorzystują także do montażów samopoziomujących się włazów kanałowych.
Sprzedajemy specjalistyczne materiały do naprawy dróg oraz wszelkie produkty związane z renowacją studzienek kanalizacyjnych . W ofercie firmy znajdują się m.in. innowacyjne zaprawy szybkowiążące Hevolit Fix 3K wzbogacone o tworzywo sztuczne oraz zaprawy plastyczne Hevolit Fix Plast. Inne produkty to np.: mieszanki asfaltowe na zimno do szybkiej naprawy uszkodzeń nawierzchni drogowych, masy bitumiczne do zalewania na gorąco (Biguma TL 82), taśmy bitumiczne do zabezpieczania szwów technologicznych, termosy do przewozu mas asfaltowych, czyściwa do nawierzchni dróg czy pierścienie wyciszające do studzinek i wpustów.

Oferujemy usługi takie jak:

Doradztwo

oraz szkolenia w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii przy montażu i regulacji żeliwa drogowego.

Regulacja

i montaż włazów kanalizacyjnych na zaprawach szybkowiążących.

Montaż

włazów samopoziomujących

Naprawa

specjalistyczne naprawy dróg i autostrad

EUROKAN
Staliśmy się uznanym dystrybutorem tych produktów. Współpraca z silnymi partnerami umożliwia nam dzisiaj oferowanie różnorodnych usług komunalnych.